Mikrop Barındırmayan Alüminyum

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Mikrop Barındırmayan Alüminyum

Mikrop Barındırmayan Alüminyum

Uçak, otomobil motorları, mutfak gereçleri gibi pek çok alanda kullanılan alüminyum üzerine çalışmalar yapan İsmetal Aluminyum, alüminyumun, metal yüzeyi kaplama yöntemleri ile mikroba karşı güçlendirilebildiğini ancak bu yöntemin yüzeysel bir işlem olduğundan belirli bir süre sonra söz konusu özelliğin kaybedildiğini ve hedeflerimizde üretimini daha iyi seviyelere taşımanın bilinci içerisindeyiz.
 
Bu yüzden alüminyumun antibakteriyel özelliğini çok uzun süre sürdürebilecek yöntemler üzerine son 3 yıldır çalışıyoruz, mikrop barındırmayan alüminyumu kendi bünyemizde geliştirdiğimiz yöntemlerle elde ettiğimizi, ve şuanda kattettiğimiz yolda test aşamalarına geçmiş bulunuyoruz. Buluşun tamamen malzeme ve döküm bilgisine dayandığını ve bizlerde bu bilgi birikim olduğunu zamanla tüm dünyaya göstereceğiz.
 
Bir başka deyişle gümüşü maliyetler açısından kullanılabilir hale getirdik. Bu çalışma sayesinde tencereler, tavalar, kaşıklar, çatallar, yemek kapları, çorba paketleri, ilaç paketleri, pencereler, kapı kolları, kısacası alüminyumun kullanıldığı her şey mikrop barındırmayan alüminyumdan yapılabilecek.”
 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! +90 332 582 0 909

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
tasarimci
Top