Alüminyum Soğutucu Profil

Anasayfa / Alüminyum Soğutucu Profil / Alüminyum Soğutucu Profil
Özel ölçülerinize uygun kalıp yapılarak en az 300 kğ. Olarak üretilmektedir. Standart ölçüde stoğumuz da bulunan ürünler istenilen miktarda alınabilir.

Kategori: Alüminyum Soğutucu Profil

Ürün Kodu: 1500


Alüminyum Soğutucu Profil Üretimi

İsmetal Alüminyum sektörde tercih edilen alüminyum soğutucu profil çeşitleri ile  aydınlatma , led aydınlatma,  enerji, telekomünikasyon, otomotiv, medikal, askeri ve elektronik endüstrisi için alüminyum soğutucularda tercih edilen bir marka haline gelmiştir

Alüminyum Soğutucu Profillerimizi İncelemek İsterseniz Buradan Ulaşabilirsiniz.

Alüminyum Soğutucu Ekstrüzyonu

30 yılı geçen ekstrüzyon tecrübesi ile İsmetal Alüminyum,  piyasadaki soğutucular arasında en geniş soğutma yüzeyine ve küçük hacime sahip soğutucuları üretmektedir. Konya Seydişehir 'de soğutucu profilleri görüp sipariş vermeniz mümkündür.

Elimizde profil çeşitlerine ek olarak müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler ile daha iyi soğutma yüzeyine ve daha küçük hacimli profilleri üretebilmek için Ar-Ge bölümümüz sürekli çalışmaktadır.


Isı Mühendisliği:

Isı mühendisliği son yıllarda Türkiye’de gelişmekte olan bir sektör olup çalışmalarımızda bize yol göstermektedir. Özellikle askeri ve Tıbbı cihazlardaki soğutma ihtiyacının yüksek olması daima en uygun profilleri tasarlamamızda, ısı mühendisliği yeteneklerinden faydalanarak en doğru çözümleri sunmak birinci önceliğimizdir.

Kutular, Ön paneller ve Diğer Ekstrüde Ürünler:

10 dan fazla alaşım ile ya da müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre alüminyum alaşımlardan da üretim yapabilmekteyiz. Özellikle otomotiv ve aydınlatma sektöründen gelen özel üretim soğutucu profilleri , tasarım ekibimiz kolaylıkla oluşturarak müşterilerimize sunmaktadır.

Alüminyum soğutucu profil alanında çeşitli soğutucuları istediğiniz boy ve kalınlıklarda üreterek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.


Uygulama alanları:

Bilgisayar, elektrik, otomotiv, telekomünikasyon, medikal, LED, askeri ve güç elektroniği endüstrisi.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! +90 332 582 0 909

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
tasarimci
Top